Köpek Gezdirme Servisi

Can dostlarınız için İstanbul’da güvenilir bir Köpek Gezdirme Servisi

Köpeğinize her gün düzenli vakit ayırabiliyor musunuz?
Yoğun iş temponuz can dostunuza yeterli zamanı ayırmaya engel mi oluyor?

O halde köpeğinizi gezdirmesi için profesyonel bir ekipten yardım almalısınız.

Köpeğinizin düzenli egzersiz yapmasını sağlayarak onun fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olursunuz. Aksi halde sevimli dostunuz günlük enerjisini atamaz. Enerjisini atamayan köpeğiniz siz evde yokken havlayabilir, evdeki eşyalara zarar verebilir, benzeri agresif hareketleri alışkanlık haline getirebilir ve daha da önemlisi enerjisini atamadığı için kilo alarak ileride çeşitli sağlık sorunlarıyla karşılaşabilir.

Köpeğinizin düzenli olarak gezdirilmesi; ruh ve beden sağlığının korunması, sosyalleşebilmesi, ihtiyaçlarının karşılanabilmesi ve bazı davranış bozukluklarının engellenebilmesi için de önemlidir.

Dog Walkers İstanbul Köpek Gezdirme Servisi en sadık dostlarımızın ruhsal ve fiziksel ihtiyaçlarını yerine getirerek, köpeğinizin daha dengeli ve uyumlu bir yapıya bürünmesine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Şimdi köpeğinize “günde ne kadar vakit harcadığınızı” bir düşünün.. 10 dakika, 20 dakika?

Hesapladığınız süre onun için çok önemlidir. Eğer bu konuda yeterince başarılı olamadığınızı düşünüyorsanız bizi arayın.

Tamamı hayvanseverlerden oluşan Dog Walkers ailesi olarak köpeğinize kendi köpeğimize göstereceğimiz ilgiyi göstereceğimizden şüpheniz olmasın.