Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

KÖPEK SAHİPLERİ İÇİN

1. Köpeğimi gezdirecek birini arıyorum. Dogwalkers ile çalışabilir miyim?
Evet, elbette. Köpeğinize her gün düzenli vakit ayıramadığınızı düşünüyor veya yoğun iş temponuz can dostunuza yeterli zamanı ayırmanıza engel oluyorsa, köpeğinizin gezdirilmesi konusunda DogWalkers’tan profesyonel destek alabilirsiniz.

2. Dog Walkers köpeğimi nerede gezdiriyor?
Köpeğinizi evinizden alıyor ve size en yakın bölgede (park, yeşil alan vb tercihimiz, yoksa sizin gezdirme yaptığınız bölgede) gezdiriyor, tuvalet ve günlük yürüyüş ihtiyacını tamamladıktan sonra tekrar evinize bırakıyoruz.

3. Dog Walkers köpeğimi hangi saatlerde gezdiriyor?
Köpeğinizi evinizden hangi saatler arasında gezdirilmesini isterseniz o saatte alıyoruz. Yani bu tamamen size bağlı.. Bununla birlikte semtinizde çalışan gezdiricimiz, bulunduğunuz semtte hali hazırda başka bir köpeğin bakımıyla ilgileniyorsa hizmet verebileceğimiz boş saatleri size iletiyor ve uygun saati sizinle birlikte belirliyoruz.

4. Köpeğimin günde bir kez, iki kez veya üç kez gezdirilmesini talep edebilir miyim?
Evet elbette. Sevimli dostunuzu, gün içinde kaç gezdirilmesini istiyorsanız istediğiniz sıklıkta gezdiriyoruz. Köpeğinizin gezdirilme sıklığı sabah, öğlen ve akşam olabilir. Veya köpeğinizin gün içinde bir kez, iki kez veya üç kez de gezdirilmesini talep edebilirsiniz. Kısaca köpek gezdiricilerimiz tamamen isteğinize göre çalışıyor.

5. Köpeğimin düzenli olarak gezdirilmesi önemli midir?
Kesinlikle çok önemlidir. Köpeğinizin düzenli egzersiz yapması onun fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olur. Aksi halde sevimli dostunuz günlük enerjisini atamaz. Enerjisini atamayan köpeğiniz siz evde yokken huysuzlanabilir, havlayabilir, evdeki eşyalara zarar verebilir, benzeri agresif hareketleri alışkanlık haline getirebilir ve daha da önemlisi enerjisini atamadığı için kilo alarak ileride çeşitli sağlık sorunlarıyla karşılaşabilir.

6. Köpeğimin her gün gezdirilmesini istiyorum. Köpek Gezdirme Fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?
Öncelikle oturduğunuz semtin Dog Walkers Hizmet Bölgesi‘nde bulunup bulunmadığını kontrol ediniz. Eğer eviniz servis bölgelerimizde yer alıyorsa Köpek Gezdirme Fiyatları‘nın bulunduğu sayfamızı inceleyebilir, tarifelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

7. Köpek Gezdirme Fiyatlarınız nasıl belirleniyor?
Dog Walkers Köpek Gezdirme Servisi olarak köpek sahiplerine “en iyi fiyatları” sunmak için çaba gösteriyoruz. Gezdirme fiyatlarımız, lokasyonunuz, ulaşım maliyetleri vb kriterler göz önüne alınarak hesaplanmaktadır. Bununla birlikte size yakın bir noktada ikamet eden bir ekip arkadaşımız mevcutsa tarifelerimizde belli oranlarda (%10-15) indirim yapılabilmektedir.

Köpek Gezdirme Ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 0543 287 33 19 no’lu telefondan bizi arayabilirsiniz.

tags: köpek gezdiricisi, köpek gezdirme, köpek gezdirme işi, köpek gezdirme servisi, köpeğimin gezdirilmesi, her gün, gün içinde, köpeğimi gezdirecek eleman, köpeğimi gezdirecek biri, birini, gezdirici, servis, servisi, hizmet, , işi,